Polointegrovaný obytný vůz 
" PAN MILLER "

PANA MILLERA JE MOŽNÉ SI PŮJČIT PO CELÝ ROK, ALE PŘEZ ZIMU POUZE DO TEPLEJŠÍCH KRAJIN, TAM TO MÁ MOC RÁD. (není vhodný na hory)

V termínu od 1 .7. - 15 .7. 2022 lze uskutečnit výpůjčku pouze na celé časové období

Velmi prostorný obytný vůz pro 4 osoby na podvozku Fiat Ducato s prostornou garáží, francouzskou postelí a nástavbovou klimatizací. "PSÍ OBYTŇÁK" - možnost domácího mazlíčka sebou

TV se satelitem, rádio s CD, povinná výbava, signalizace vybití baterie, markýza, dálniční známka ČR

  • Fiat Ducato2.8JTD
  • Celková hmotnost 3 400kg, pohotovostní hm. 2 590 kg, doložnost 810 kg
  • Rozměry (d/ v/ š): 6 330/ 2 800/ 2 250 mm
  • Řidičský průkaz sk.: B
  • Podle stylu jízdy je možné dosáhnout spotřeby okolo 9-10 l/ 100km.
  • 4 osoby na jízdu/ 4 spaní
  • možnost domácího mazlíčka sebou

Výbava obytné nástavby

Klimatizace na 230V, 4 lůžka pro spaní - francouzská postel 120/185, 1x rozkládací sezení 130/190 prostorná lednice s mrazákem (12V/220V/plyn), nádrž na pitnou vodu 120l, nádrž na odpadní vodu 100l, kombi kotel na plyn pro ohřev vody a topení, tři plotýnkový plynový vařič, dřez s pákovou baterií, oddělený sprchovým kout a chemické WC s kazetou 15l, 4,5m markýza Thule, sítě proti hmyzu a termoroletky ve všech oknech, digitální ovládací panel, kuchyň, mnoho úložných skříněk, 1x trakční 95W baterie - nezávislá na motorové vůz. Solární panel s měnič napětí. Auto je energeticky soběstačné. Televize s automatickým satelitem na příjem neplacených kanálů. Prostorná garáž 180(d) x 120(š) x 80(v). Držák kol na 3 kola.

Další příslušenství zahrnuté v ceně pronájmu

vyrovnávací nájezdové klíny, prodlužovací kabel pro připojení 220/230V - 25 m, el. redukce , 1x PB láhev 10kg, hadice pro čerpání pitné vody včetně redukcí, chemie do WC (toaletní papír 1ks/den), roční dálniční známka CZ, nosič na 3 jízdní kola, sada nářadí, lopatka, vyvažovací kurty k markýze, tažné lano 5t, kompletní vybavení kuchyně včetně kýblu, lopatky se smetákem, smeták a samozřejmě povinná výbava (lékárna, výstražné vesty pro každého v autě, výstražný trojúhelník, hasicí přístroj, sada náhradních autožárovek a pojistek, hever, rezerva,), až 4x rozkládací židle, 1x rozkládací stůl. Povinné a havarijní pojištění se spoluúčastí 10 %, asistenční služba pro případ poruchy na vozidle.

Tento prostorný polointegrovaný obytný vůz doporučujeme pro jakékoliv trasy i do zahraničí plnohodnotně pro 4 člennou rodinu nebo přátelé. Poskytuje komfortní cestování a velmi pohodlné užívání obytné části. Komfort obytné části s klimatizací umožnuje kvalitně strávenou dovolenou. Vhodné na dovolenou v kempu i mimo kemp. Polointegrovaný vůz má výhodu rychlejší pohodlnější jízdy, nižší spotřeby (oproti alkovně) a v některých zemích, kde jsou poplatky účtovány dle výšky (např. Francie, Řecko) výrazně nižší poplatky za dálnice. "PSÍ OBYTŇÁK" - možnost domácího mazlíčka sebou

Cena půjčovného na den od 1 700 Kč - 2 400 Kč