DOPORUČNÝ POSTUP REZERVACE

  1. V záložce obytná auta, vyberte vůz, který vyhovuje vaším požadavkům. V kalendáři příslušného vozidla naleznete rezervační kalendář, kde můžete zjistit, zda je vámi vybraný termín volný. V případě, že se termín jeví jako volný, zadejte prosím zvolený termín v rezervačním formuláři a odešlete. Jedním dnem zapůjčení se rozumí každý započatý kalendářní den. Následně vám e-mailem zvolený termín potvrdíme. Vypočítáme cenu, která je počet nocí x cena na den dle ceníku. Jiné poplatky neplatíte.

  2. Pozorně si prosím přečtěte Všeobecné obchodní podmínky, GDPR, ceník, které jsou součástí Smlouvy o pronájmu, kterou budete podepisovat v papírové podobě při přebírání vozidla. Dále doporučujeme přečíst rady na cesty, kde zejména pro nováčky jsou informace, které můžou vaši dovolenou značně zjednodušit a vyhnout se případným nepříjemným překvapením.
  3. Pokud jste si Všeobecné obchodní podmínky přečetli a souhlasíte s nimi prosím odpovězte na e-mail, že rezervaci potvrzujete a souhlasíte se všeobecnými podmínkami. V emailu prosím uveďte jméno, adresu, telefon, e-mail, datum narození a předpokládaný cíl vaší cesty.
  4. Zpravidla emailem do 24 h (ale snažíme se co nejdřív) se s vámi spojíme, rezervaci i cenu potvrdíme nebo vám sdělíme z jakého důvodu není možné vaši rezervaci potvrdit a navrhneme řešení. Vystavíme vám zálohovou fakturu na základě, které provedete úhradu rezervační zálohy. Následně vám bude zaslána zálohová faktura na základě, které provedete úhradu rezervační zálohy. Po připsání rezervační zálohy na náš účet vám zašleme potvrzení o rezervaci vámi vybraného termínu.
  5. Týden před nájmem vozidla se s vámi zpravidla telefonicky spojíme a domluvíme se na čase, kdy si vozidlo převezmete. Případně na dalších podrobnostech, které vás zajímají a s kterýma vám můžeme pomoc. (Samozřejmě se můžete dotazovat a ptát i dřív.)
  6. V den předání vozidla vás seznámíme s obsluhou jednotlivých součástí vozidla i obytné nástavby a případně nainstalovanými technologiemi. Seznámíte se také s aktuálním stavem všech součástí vozu a příslušenství, který společně zaneseme do předávacího protokolu. Na přebírání vozu si prosím rezervujte cca 1 h. času.
  7. Následně přistoupíme k sepsání smlouvy, složení doplatku pronájmu a předání vratné kauce v hotovosti. Je samozřejmě možné zaslat po dohodě doplatek i kauci na účet. V případě využití této možnosti, musí být připsaná kauce a doplatek nájmu na účet nejdéle do dne předání vozidla. Jestliže dojde z jakékoliv důvodu ke zrušení rezervace řídíme se storno podmínkami dle Všeobecných podmínek.
  8. Tak a máme hotovo. Přejeme šťastnou cestu a spousta skvělých zážitků.